Wstęp do książki TURBO DIETA 2.0

Turbo Dieta 2.0

„Turbo Dieta… 

Szybkie odchudzanie…

Taaa…

Zapytaj dowolnego dietetyka lub trenera, co sądzi o gwałtownym traceniu kilogramów, a dowiesz się, jak głupi jest to pomysł…

Każdy, kto kiedykolwiek próbował szybko schudnąć, przekonał się, jak bardzo restrykcyjnej i ograniczonej diety to wymaga, jak wiele wysiłku trzeba włożyć, a finalnie i tak kończy się z efektem jojo, a nierzadko również z problemami zdrowotnymi (także psychicznymi).

Dlatego przez większość swojego życia przekonywałem ludzi do bardziej racjonalnego odżywiania (choćby w książkach serii 2xME) i powolnej utraty kilogramów. Proponowana przeze mnie duża swoboda komponowania posiłków oraz codzienny dodatek produktów nastawionych na przyjemność znacząco zwiększały szanse na wytrwanie w zdrowej diecie przez długi czas. 

Ale co z tego, skoro znakomita większość osób zainteresowanych odchudzaniem zamiast wybierać racjonalne podejście decydowała się na coraz głupsze i coraz bardziej niezdrowe sposoby odżywiania, aby tylko jak najszybciej uzyskać upragnione rezultaty (które jeszcze szybciej tracili lub w ogóle nie zdołali osiągnąć).

Miałem tego dość! Skoro ludzie chcą szybkich efektów, to im je dam, ale nie pozwolę, żeby odbywało się to kosztem zdrowia, dobrego samopoczucia, a nawet radości z jedzenia. Postawiłem sobie za cel opracowanie diety pozwalającej zrzucić dużą liczbę kilogramów w stosunkowo krótkim czasie, która będzie się mieścić w granicach zasad zdrowego odżywiania, a równocześnie zaoferuje sporo kulinarnych przyjemności.

Tak, wiem, spełnienie tych wszystkich warunków wydaje się praktycznie niemożliwe!

To jednak nie koniec listy życzeń… Głównym założeniem mojego nowego programu miała być również duża trwałość uzyskanych efektów. Teraz już możesz mieć mnie za szaleńca i w sumie nie jest to zupełnie bezpodstawne. Połączenie powyższych aspektów diety stało się moją obsesją! Przez kilkanaście miesięcy wertowałem akademickie podręczniki do żywienia oraz bazę badań naukowych, które poniekąd dawały mi cień nadziei na realizację mojego planu, jednak nie przynosiły kompletnego rozwiązania. 

Co ciekawe, brakujący element układanki znalazłem w… 

ludzkiej słabości. 

Zauważyłem, że ludzie, którzy są zdeterminowani do walki o szybkie efekty, zwykle mają „słomiany zapał”. Paradoksalnie to właśnie ta wada może pozwolić Ci osiągnąć sukces w odchudzaniu… Jak to możliwe? 

Zapraszam Cię do świata Turbo Diety 2.0, gdzie niemożliwe staje się możliwe i wbrew pozorom nie jest to fikcja, tylko prawdziwie skuteczny program szybkiego i trwałego odchudzania mający bardzo silne podstawy naukowe. Krok po kroku wyjaśnię Ci doskonałość tego planu oraz pokażę możliwie najprostszy i najprzyjemniejszy sposób jego realizacji. Poznasz zupełnie inne, fascynujące podejście do redukcji tkanki tłuszczowej oparte na strategii żywieniowej dającej obecnie naukowcom nową nadzieję na skuteczną walkę z nadwagą i otyłością.

To jak!? Idziesz ze mną?”

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KSIĄŻKI TURBO DIETA 2.0 ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC PONIŻSZY TEKST:

>> Wszystko na temat Turbo Diety 2.0 <<

2XME w TV

Tobiasz i Agnieszka Wilk w TV.

Tobiasza i Agnieszki Wilk gośćmi w Dzień Dobry TVN.
Wywiad z Tobiaszem Wilk w Dzień dobry, Polsko! TVP.

2XME w mediach społecznościowych