Schudnij bez rezygnacji ze słodyczy/lodów/deserów*

*lub innego jedzenia, które uwielbiasz!

Wydaje Ci się, że Twoje dotychczasowe niepowodzenia w redukcji tkanki tłuszczowej to wina braku wytrwałości i wystarczająco silnej woli?

Masz rację… Wydaje Ci się! Zdecydowana większość porażek w odchudzaniu to efekt stosowania zbyt restykcyjnych diet, które trudno wytrzymać dłuższy okres czasu. Całkowita eliminacja słodyczy, lodów i deserów czy innych bardziej przetworzonych produktów żywnościowych prowadzi najczęściej do jeszcze większych zaburzeń odżywiania, kompulsywnego objadania, a tym samym do udaremnienia planu redukcji wagi. To właśnie znaczący dodatek do zbilansowanej diety produktów i potraw dostarczających głównie przyjemności daje możliwość wyrobienia zdrowych relacji z jedzeniem czyli zapanowania nad wielkością spożycia co jest kluczowe do osiągnięcia długoterminowej utraty wagi.

Najlepsza dieta odchudzająca to ta, na której jesteś w stanie wytrwać aż do osiągnięcia celu!

Dlatego opracowaliśmy unikalny sposób odchudzania łączący zdrowe odżywianie z przyjemnością, który każdy wytrzyma bez problemu! Dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu nasz program 2XME 3.0 skutecznie redukuje tkankę tłuszczową pozwalając Ci jeść Twoje ulubione potrawy, desery, a nawet słodycze i to w satysfakcjonujących porcjach!

 

Czy taka strategia może działać? Czy da się schudnąć bez rezygnacji ze słodyczy, lodów i deserów?

Poniżej tylko kilka przykładów z naszej facebookowej grupy liczącej ponad 26 tys członków!

Nasz system żywienia ma duże możliwości indywidualnego dopasowania do osobistych preferencji kulinarnych. Program 2XME 3.0 nie wymaga żadnej suplementacji oraz większej aktywności fizycznej! W książce znajdują się schematy zarówno dla osób, które chcą po prostu trwale schudnąć, jak i dla tych, które profesjonalnie zajmują się kształtowaniem swojej sylwetki. Program 2XME 3.0 powstał w oparciu o aktualną wiedzę z zakresu fizjologii człowieka, liczne badania naukowe oraz doświadczenia praktyczne setek osób.

Wszystkie szczegóły programu 2XME 3.0 wyjaśnione są w prosty sposób w naszym e-booku.

Zwięzłość, łatwy język i luźny styl sprawią, że przeczytasz go z przyjemnością

i szybko zrozumiesz zasady programu 2XME 3.0 😉

Kupuję e-booka z programem 2XME 3.0

 

Cechy charakterystyczne programu 2XME 3.0

  • Trwała utrata 10-30 kg w ciągu 3-6 miesięcy bez efektu jojo* (*w przypadku stopniowego wychodzenia z diety redukcyjnej zgodnie z założeniami programu);
  • Połączenie zdrowego odżywiania z przyjemnością jedzenia, które kilkukrotnie zwiększa Twoje szanse na wytrwanie w diecie, aż do osiągnięcia celu;
  • 3-4 proste, smaczne i sycące pełnowartościowe posiłki dziennie z możliwością indywidualnego wyboru według własnych upodobań;
  • 1-2 dodatkowe porcje kalorii które możesz przeznaczyć na co chcesz (np. na słodycze/lody/ciasta lub coś zdrowszego np. owoce);
  • Możliwość skorzystania z gotowych jadłospisów lub samodzielnego komponowania posiłków według własnych preferencji ;
  • Umiarkowany deficyt kaloryczny, bardzo dobre samopoczucie oraz wysoki poziom energii na codzień;
  • Brak konieczności wykonywania jakichkolwiek treningów (chyba, że chcesz je robić);
  • Program uzupełniany jest aktywnością fizyczną o niskiej intensywności np. spacery;
  • Brak konieczności stosowania jakiekolwiek suplementacji;
  • Znaczna poprawa sylwetki i zdrowia!

 

Kupuję program 2XME 3.0

Aktualna cena promocyjna:

99,00 zł

67 zł

Kupuję program 2XME 3.0

 

 

Spokojna i przyjemna redukcja tłuszczu to dla Ciebie za mało? Potrzebujesz naprawdę szybko schudnąć?

Jesteś gotów nieco zmniejszyć ilość przyjemności w diecie w zamian za spektakularną metamorfozę

w stosunkowo krótkim czasie?

Poznaj nasz program nastawiony na bardzo szybkie efekty!

Chcę poznać program Turbo Dieta 2.0

KILKA SŁÓW O AUTORACH

TOBIASZ WILK

Z wykształcenia jestem mgr inż. fizjologii żywienia człowieka i dietetykiem. Nie ukrywam, że lubię dobrze zjeść i uwielbiam słodkości, natomiast nie przepadam za większą aktywnością fizyczną. Niestety moje uwarunkowania genetyczne również nie sprzyjają osiąganiu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Pomimo tego wyrzeźbiona sylwetka zawsze była moim marzeniem, dlatego postawiłem sobie za cel opracowanie skutecznego sposobu redukcji tłuszczu bez znacznych restrykcji żywieniowych oraz niewymagającego dużego wysiłku fizycznego. Sukces tego przedsięwzięcia powtórzyłem następnie na setkach moich podopiecznych, a cały ten proces opisałem w swoich książkach z serii „2XME”. W kolejnych latach swojej dietetycznej działalności doskonaliłem i optymalizowałem opracowany przeze mnie program, zwiększając jego skuteczność, trwałość osiąganych efektów, a także jego pozytywny wpływ na zdrowie i to wszystko bez utraty przyjemności z jedzenia i bez konieczności znacznego zwiększania ilości wysiłku fizycznego.

 

AGNIESZKA WILK

Jestem magistrem inżynierem technologii żywności oraz pasjonatką zdrowej kuchni. Specjalizuję się w tworzeniu smacznych, a zarazem niskokalorycznych potraw. W przeszłości miałam sporą nadwagę; obecnie dzięki temu, że łączę wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania z kreatywnością kulinarną, cieszę się szczupłą sylwetką i smacznym jedzeniem na co dzień. Jestem współautorką książek z serii „2XME”, których treść ma pomóc w osiągnięciu maksymalnie korzystnej zmiany sylwetki przy jak najmniejszym nakładzie pracy i jednoczesnym zachowaniu jak największej radości z życia.