Jarek Ciepichał 16tygodni -9,5kg -14cm w pasie

Efekty 2XME

Czasami spotykamy się z opinią, że nasza książka jest dobra tylko dla osób nie startujących w zawodach sylwetkowych. Nasz podopieczny Jarek Ciepichal trzymając się 100% założeń programu 2xME realizuje swoje marzenie o starcie w fitness plażowym w Sopocie.

Oprócz zdjęć macie także tabelę z pomiarami i uwagami którą możecie pobrać tutaj (jeśli plik nie chce się pobrać to spróbuj użyć innej przeglądarki). Z tabeli Jarka możecie też zobaczyć jakie zmiany dokonywane były w diecie (zmiana ilości dodatkowych kalorii dni obfite).
Początkowo zaczynaliśmy od 3 deserów w dniach obfitych z racji tego, że Jarek ma wieloletni staż treningowy (zgodnie z założeniami o których przeczytasz w książce 2xME). Ucinki deserów w dniach obfitszych robiliśmy dopiero kiedy dany schemat nie przynosił oczekiwanych rezultatów przez 2 tygodnie z rzędu. Były też momenty słabości stąd wpadł 1 cheat day i kilka cheat mealów. Z efektu końcowego byliśmy bardzo zadowoleni. Oczywiście cały proces redukcji obył się bez stosowania środków hormonalnych, o czym może świadczyć choćby waga końcowa 72kg przy wzroście 178cm. Jeśli chodzi o spalacze to pod koniec redukcji próbowaliśmy zastosować johimbinę, ale kłopoty ze snem sprawiły, że Jarek po 3 dniach zakończył stosowanie tego suplementu.

Jak ocenia program 2xME Jarek?
„Pierwszy etap redukcji wspominam bardzo dobrze. 3 desery w dni obfite sprawiały, że praktycznie nie czułem, że jestem na diecie z deficytem kalorycznym. W drugimi etapie odczuwałem już brak jednego deseru ale redukcja dalej była do wytrzymania. Schody zaczęły się dopiero w ostatnim etapie kiedy musiałem zejść na 1 deser w dni obfite stąd czasami brakowało mi motywacji i wpadły nieprzewidziane kalorie. Trzeba się jednak liczyć z tym, że schodzenie do bardzo niskiego poziomu tłuszczu wymaga poświęcenia i mocnego samozaparcia. Dobrze, że przez cały okres diety redukcyjnej nie musiałem robić żadnych treningów aerobowych przez co byłem mniej zmęczony. Niewielka liczba posiłków ale za to obfitszych oraz liczne desery znacząco ułatwiły mi proces redukcji tłuszczu. Program 2xME polecam każdemu kto chce wyrzeźbić sylwetkę jak najmniejszym nakładem pracy.

PS
W ramach deserów (kalorii extra) jadłem zazwyczaj lody, sernik, czekoladę lub piwo jedynie w ostatnich tygodniach redukcji zamieniałem je na większe ilości węglowodanów złożonych. ”

Opinie na temat metamorfozy Jarka za pomocą programu 2xME możecie przeczytać na jednym z naszych profili facebookowych No Cardio.

2XME w TV

Tobiasz i Agnieszka Wilk w TV.

Tobiasza i Agnieszki Wilk gośćmi w Dzień Dobry TVN.
Wywiad z Tobiaszem Wilk w Dzień dobry, Polsko! TVP.

2XME w mediach społecznościowych