Informacje o współpracy z 2xME

 • Masz nietypowy plan dnia? Nie możesz sobie poradzić z doborem właściwego programu 2xME? Potrzebujesz profesjonalnej opieki żywieniowo-treningowej? Brakuje Ci kontroli i motywacji? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.
 • Jesteś producentem zdrowej żywności? Skontaktuj się z nami! Być może wykorzystamy Twoje produkty do tworzenia kolejnych potraw na naszym blogu kulinarnym.
 • Jesteś właścicielem (lub managerem) restauracji, luch baru lub firmy cateringowej? W swojej działalności stawiasz na poprawę zdrowia, doskonały smak oraz fit sylwetkę? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci przygotować kilka smacznych i sycących pozycji w Twoim menu realnie wspierających zdrowie klienta oraz umożliwiających poprawę jego sylwetki. Twój punkt gastronomiczny umieścimy na naszej interaktywnej, dietetycznej mapie Polski oraz zaproponujemy skuteczne działania reklamowe.

Co myślą inni o programie 2Xme?

Bogdan Ciążyński, Lekarz
Program żywieniowy 2XME w połączeniu z odpowiednią aktywnością fizyczną jest wyjątkowo skutecznym sposobem rzeźbienia sylwetki. Dodam, że również bardzo wygodnym ponieważ nie musiałem jeść co 2-3 godziny ani tracić czasu na żmudne treningi cardio. Reasumując, przy niewielkim zaangażowaniu i praktycznie żadnych wyrzeczeniach osiągamy maksymalny efekt.
Agata Puwalska, Prawnik
Program żywieniowy opracowany przez Agnieszkę i Tobiasza pozwala sporo schudnąć, w stosunkowo krótkim czasie, a przechodząc etap wprowadzenia także utrwalić uzyskane efekty. Jego stosowanie nie było dla mnie męczące ponieważ nie wymagał żadnej aktywności fizycznej. Dieta uwzględniająca niewielką liczbę posiłków oraz liczne desery znacząco ułatwiła mi codzienne funkcjonowanie oraz dawała mi możliwość jedzenia tego na co miałam ochotę – oczywiście w ramach ustalonego schematu.
Ania Obidowicz, Specialista SEO/SEM
Program 2XME nie był dla mnie wyrzeczeniem, a wręcz błogosławieństwem. Nie musiałem jeść 5 posiłków dziennie i intensywnie ćwiczyć wylewając tony potu! 3 posiłki dziennie, plus ulubione desery 4 dni w tygodniu! Pomyślałam - Czemu nie spróbować?! Na starcie ważyłam 68kg, po 8 tygodniach już tylko 60 kg! Jestem żywym dowodem na to, że nie trzeba spędzać wielu godzin na siłowni, biegać czy wysilać się w jakikolwiek sposób by uzyskać satysfakcjonujące i kobiece proporcje!
Szymon Doktor, Doradca Finansowy
Obfite posiłki 3 razy dziennie, ponad pół tabliczki czekolady/duże piwo/kawał szarlotki lub sernika nawet 3 razy dziennie przez 4 dni w tygodniu i w przeciągu 4 miesięcy człowiek robi się o 18 kg lżejszy, rozmiar garnituru zmniejsza się z 60 na 52, a na zakończenie lekarz stwierdzający, że tak modelowych wyników badań dawno nie widział.
Bartosz Wogórka, Menadżer i Konsultant
Nie lubię treningów cardio, biegania, pocenia się, nudnych ćwiczeń – bardzo ucieszyłem się gdy okazało się, że do wyznaczonego celu wystarczą mi tylko dieta i treningi siłowe. Jadłem 3 sycące posiłki dziennie + deser lub lampka wina w wybrane dni. Ćwiczyłem z ciężarami 2-3 razy w tygodniu, po 45 minut - bez potu, zmęczenia, nudy. Rezultat? Po 3 miesiącach schudłem 11 kg i zrobiłem miłą dla oka a przede wszystkim dla samopoczucia rzeźbę.
Magdalena Rymaszewska, Kierownik Działu Handlowego
Po trzech miesiącach stosowania diety redukcyjnej skomponowanej przez Tobiasza i Agnieszkę, udało mi się osiągnąć zamierzony rezultat (dwa rozmiary mniej!). Niewielka liczba smacznych i sycących posiłków oraz liczne desery znacząco ułatwiły i uprzyjemniły przestrzeganie diety. Po stopniowym powrocie do normalnego (w miarę zdrowego) żywienia waga praktycznie nie drgnęła, nie wystąpił efekt jojo, a dietę zakończyłam ponad rok temu.
Ryszard Chmura, Prezes Zarządu PromoHolding
Program 2XME w 100% spełnił moje oczekiwania, a efekty jakie uzyskałem w 3 miesiące były niesamowite. Obwód pasa zmniejszył się o 10cm, a waga spadła tylko kilka kilogramów co oznacza, że nie tylko spaliłem sporo tłuszczu ale zyskałem też trochę masy mięśniowej. Dodam tylko, że trening siłowy wykonywałem jedynie 2 razy w tygodniu. Polecam programy żywieniowo-treningowe Tobiasza i Agnieszki, szczególnie osobom zajętym, nie mających czasu i chęci na gotowanie oraz spożywanie ryżu z kurczakiem 5 razy dziennie.
Dawid Kępa, Prawnik
Dieta oparta na niewielkiej liczbie posiłków znakomicie wpisała się mój rytm dnia. Sprawę ułatwiło włączenie do diety licznych deserów i niewykluczanie z niej potraw i napojów popularnie nie utożsamianych z odchudzaniem. W przeciągu 4 miesięcy straciłem 14kg i aż 23cm z pasa, doprowadzając mój brzuch do wyrzeźbionego sześciopaka. Te znakomite efekty osiągnąłem nie wykonując ani jednego treningu!
Karolina Piątek, Przyszła Zawodniczka Bikini Fitness
Jedynie trzy posiłki dziennie, niemal codzienne desery oraz brak treningów cardio było dla mnie początkowo sporym szokiem. Z czasem okazało się jednak łatwym i stosunkowo przyjemnym sposobem na osiągnięcie skrajnie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. W porównaniu do włożonej przeze mnie pracy efekty są zaskakująco dobre.
Joanna Wiecha, Project Manager
Borykając się z otyłością korzystałam z usług różnych centrów dietetycznych, klubów fitness i trenerów personalnych. Czasami nie miałam żadnych efektów, a czasami udawało mi się w niewielkim stopniu obniżyć wagę ale było to okupione ogromnym wysiłkiem. Dopiero współpraca z Tobiaszem i Agnieszką przyniosła wymarzone i co najważniejsze trwałe efekty. Schudłam 30 kilogramów, nie musiałam nic ćwiczyć i praktycznie codziennie jadłam swoje ulubione słodycze.
Michał Gładysz, Księgowy
Nie da się będąc laikiem po prostu uwierzyć, ot tak na słowo, że można nie być cały czas głodnym, można nie spędzać wielu godzin na treningach, ba można jeść ulubione desery i ... chudnąć. Zachęcony przykładem znajomych spróbowałem. Jakże miłym zaskoczeniem by fakt, że to działa!!! I to jak działa, pierwszy raz odkąd sięgam pamięcią ważę tyle ile chcę, czuję się świetnie i nie wiązało się to z żadnym nadmiernym wysiłkiem. Teraz ja stałem się żywym dowodem na skuteczność programu 2XME i gorąco polecam go każdemu

2XME – MINIMUM ZAANGAŻOWANIA

MAKSIMUM EFEKTÓW

(Podstawy programu)

Najlepsza dieta redukująca tłuszcz to taka, którą jesteś w stanie realizować, aż do osiągnięcia pełni sukcesu! Co z tego, że jakiś program jest bardzo skuteczny, skoro nie masz możliwości lub na tyle silnej woli, by się do niego stosować. 2XME – MINIMUM ZAANGAŻOWANIA, MAKSIMUM EFEKTÓW to największy kompromis, jaki udało się uzyskać między skutecznością, poświęceniem, zdrowiem i przyjemnością. Poznaj jego szczegóły.

Kup książkę

2XME EXTRA 

ODPOWIEDZI NA 100 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Dzięki tej książce zbudujesz jeszcze skuteczniejszy program redukcji tłuszczu, lepiej dopasowany do Twojego stylu życia oraz dający bardziej trwałe efekty.

W 2XME EXTRA znajdziesz m.in. wskazówki:

 • w jaki sposób dostosować schemat 2XME do niestandardowego trybu życia
 • jak zmodyfikować program w przypadku osób bardziej aktywnych fizycznie
 • w jaki sposób zwiększyć skuteczność schematu 2XME
 • jak zwalczyć stagnację w utracie niechcianych kilogramów
 • w jaki sposób nakręcać metabolizm przed oraz po okresie redukcji tłuszczu
 • jak budować masę mięśniową, wykorzystując zasady programu 2XME
 • jak mieć więcej swobody w tworzeniu potraw zgodnych ze schematem 2XME
 • jaki wybrać model żywienia, aby wspierać swoje zdrowie
Kup książkę

2XME PRZEPISY

Zwiększ możliwości kulinarne programu 2XME!

Program 2XME to możliwie najłatwiejszy sposób redukcji tkanki tłuszczowej. Dlaczego?

Ponieważ podczas jego stosowania:

 • Nie musisz spożywać 5-6 posiłków dziennie
 • Nie musisz jeść śniadań
 • Nie musisz wystrzegać się deserów, lodów, słodyczy, alkoholu i ulubionych potraw
 • Nie musisz stosować żadnych suplementów “wspierających spalanie tłuszczu”
 • Nie musisz ćwiczyć (jeśli nie chcesz równocześnie wzmacniać swoich mięśni)
 • Nie musisz szczegółowo wyliczać kalorii
 • Nie musisz wymyślać potraw pasujących do Twojej diety

Proste przepisy na smaczne i zdrowe dania oraz desery tworzące skuteczny program utraty tkanki tłuszczowej znajdziesz w książce „2XME Przepisy„. 

Wszystkie zasady schematu 2XME, a także możliwości jego indywidualnego dopasowania są szczegółowo omówione w książkach: 2XME – MINIMUM ZAANGAŻOWANIA, MAKSIMUM EFEKTÓW oraz 2XME EXTRA.

Kup książkę